AHİK-in Əmək və Sosial Münasibətlər Akademiyasında tələbə gənclər üçün seminar keçirilib.
19 fevral 2025-ci il tarixdə Azərbaycan Respublikası Səhiyyə İşçiləri Həmkarlar İttifaqı və Azərbaycan Əmək və Sosial Münsaibətlər Akademiyasının (AƏSMA) təşkilatçılığı ilə “Klinik sosial işdə psixoloji yanaşmalar” mövzusunda seminar keçirilib. Seminarı giriş sözü ilə açan Akademiyanın rektor vəzifəsini müvəqqəti icra edən dos. Yusif Ağayev sosial işin müasir dövrdə əhəmiyyətini qeyd edərək seminara uğurlar diləyib.
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə İşçiləri Həmkarlar İttifaqının baş mütəxəssisi, psixoloq Mirzəhra Əlili seminarın mövzusu ilə bağlı çıxış edərək, interaktiv formada tələbələrlə maraqlı müzakirələr aparıb.

A seminar was held for young students at the Academy of Labor and Social Relations of the AHIK.
On February 19, 2025, a seminar on “Psychological Approaches in Clinical Social Work” was held under the auspices of the Trade Union of Healthcare Workers of the Republic of Azerbaijan and the Azerbaijan Academy of Labor and Social Relations (AALSR). Opening the seminar with an introductory speech, Assoc. Prof. Yusif Aghayev, acting rector of the Academy, noted the importance of social work in the modern era and wished the seminar success.
The chief specialist of the Trade Union of Healthcare Workers of the Republic of Azerbaijan, psychologist Mirzahra Alili, made a speech on the topic of the seminar and held interesting discussions with students in an interactive format.