AZƏRBAYCAN ƏMƏK VƏ SOSİAL MÜNASİBƏTLƏR AKADEMİYASI

AZ / EN / RU

Məzunlar

Имя Имя Имя Имя Имя

Məcidov Calal
“Bank of Baku” 

Hüseynov Nurlan
“Unibank” 

Şükürov Rahil
Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti

Şabanova Elnurə
Dövlət Gömrük Komitəsi - İdman Sağlamlıq Mərkəzi

Dəmirov Pərviz
Siyəzən Rayon İcra Hakimiyyəti

Имя Имя Имя Имя Имя

Vəliyev Samir
Sumqayt şəhər
Təkrarsığorta İdarəsi 

Hacıbabayeva Günel
Bakı şəhər Təhsil İdarəsi -
Binəqədi-Nəsimi rayonları
üzrə təhsil bölməsi

Xıdırov Renat
“Rabitəbank” ASC-nin
Xaçmaz filiali

Quliyev İsmayıl
“N” saylı Hərbi hissə

Abdullayeva Cəmilə
“TBC” kredit təşkilatı 

Имя Имя Имя Имя Имя

Sarıyev Mehrac
“Access Bank” QSC

İsmayılov Natiq
Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti -
Sakinlərin Müraciəti Xidməti 

Qədirov Allahyar
“VTB” Bank

Daşzərli Orxan
Azərbaycan Beynəlxalq
Bankının Siyəzən filialı

Möhsümov Şəhriyar
“İRƏLİ” İctimai Birliyi 

Имя Имя Имя Имя Имя

Əkbərov Sarvan
“Access Bank” 

Qayıbxanova Leyla
AƏSMA 

Nuriyeva Sevinc
AƏSMA 

Alıyeva Nailə
“Kredit House” BOKT

Əhmədli Əli
“Azərbaycan Beynəlxalq Bankı”

Имя Имя Имя Имя Имя

Rəhimli Lalə
Qazax Sement Zavodu 

Abdullayeva Zöhrə
“Dəmir Bank” ASC - Xətai filialı

Orucov Səbuhi
Azərbaycan Respublikası Ekologiya və
Təbii Sərvətlər Nazirliyi
Bakı şəhəri Ekologiya və
Təbii Sərvətlər Departamenti 

Səfiyev Nurlan
Dövlət Sosial Müdafiə Fondu -
İri sığorta edənlərlə
iş üzrə departament

Əliyev Emin
“Baltic Kaspinq” Kompaniyası

 

Имя Имя Имя Имя Имя

Mahmudov Nadim
Şamaxı Regional
Məsləhət Mərkəzi (QHT)

Musayev Tofiq
Shlumberger neft şirkətinin
loqistik şöbəsi

Əhmədov Eşqin 
Azərbaycan Respublikası DİN
Baş Mühafizə İdarəsi -
Kadrlar şöbəsi

 

Həsənli Rahil
“Azəristiliktəchizat”ASC Nərimanov rayon istilik sistemləri istismar sahəsi

Həsənov Əkrəm
Azərbaycan Respublikası Vergilər Nazirliyi - Birləşmiş Həmkarlar İttifaqı Komitəsi     

Имя Имя Имя Имя Имя

Mustafayev Elman
“Baku kartinq”     

Zeynalov Tural
“Riad Renta” Kompaniyası 

Hümbətov Məhərrəm
“AERO TOUR” Turizm Şirkəti 

Məmmədzadə Fuad
Beyləqan rayon Təhsil
Şöbəsi - mühasibatlıq

Əhmədov Sahib
“DNS Computers”

Имя Имя Имя Имя Имя

Quliyev Vasif
“Əmrahbank” ASC 

Tağıyev Ruslan
“Mechanical Parts Company”

Axundov Emil
“İnvest kredit” BOKT

Dadaşov Elgiz
“İnvest kredit” BOKT

Səfərov Nadir
“Azəriqaz” - Hüquq və
Daxili təhqiqatlar idarəsi

Имя Имя Имя Имя Имя

Səmədov Xəyyam
Ağsu rayon Baş
Məşğulluq idarəsi

Əsədov Sübhi
“Abşeron Nəqliyyat xidmətləri”
MMC -mühasibatlıq

Bağırova Şahanə
Azərbaycan Respublikası
Nazirlər Kabineti 

Əbdürrəhmanov Elnur
ARDNŞ “Azəriqaz” Birliyi -
Layihə Konstruktor Bürosu

Əliyev Teyyub
“Dəmir Bank” 

Имя Имя Имя Имя Имя

Kərimli Ramin
Azərbaycan Respublikası Prezidenti
yanında Kütləvi İnformasiya Vasitələrinin
İnkişafına Dövlət Dəstəyi Fondu

Mirzəyev Rəşadət
Fərdi sahibkar

Hümbətov Fuad
“Park Bulvar” - mühasibatlıq

Bağırov Ruslan
Cənubi Koreya “Kaya LTD Co” şirkəti

Məlikov Məcid
“Bank Respublika” ASC Quba filialı

Имя Имя Имя Имя Имя

Eyyubov Fidail
“Engin LTD” şirkəti

Sərkərzadə Fərid
ARDNŞ “Azəriqaz” Birliyi

Tağiyeva Ülviyyə
Bakı Sərhəd Nəzarət dəstəsinin
H.Əliyev adına Beynəlxalq aeroportu 

Məmmədov Orxan
“Access bank” – Maştağa filialı

Şirinova Dilbər
“Çarx Film” MMC - mühasibatlıq

Имя Имя Имя Имя Имя

Hüseyni Aqşin
“Starbook Group” production

Tağıyev Hikmət
AMEA İqtisadiyyat İnstitutu

Babayev Hüseyn
“Bİ servis” şirkəti

Məmmədzadə Mahmud
Yeni Azerbaycan Partiyasi Binəqədi rayon təşkilatı Gənclər Birliyi

İrəvanlı Anar
AZFEN BM

Имя Имя Имя Имя Имя

Vəlisoy Rizvan
9 saylı Binəqədi 2-ci
Secki dairəsi - muhasibatlıq

Müzəffərli Səlcuk
Yeni Azerbaycan Partiyasi
Binəqədi rayon təşkilatı -
Gənclər Birliyi

Cəfərov Səbuhi
Bərdə rayon Statistika idarəsi

Hüseynli Fərhan
"Daimler-Benz AG" (Almaniya) -
Büdcənin idarə olunması
departamenti

Məsimov Tacəddin
Azərbaycan Respublikası
Nəqliyyat Nazirliyi - Bakı şəhəri
yük daşımaları idarəsi

Имя        

İmanov Rafiq
“Meqa Sigorta” ASC